بعد از حدود 13 روز ، دوباره مفتخر شدم که 13آبان، در یک شب به یاد ماندنی، دقایقی خدمتتون باشم در برنامه ی گئجه لرِِِ شبکه ی استانی سهندheart

پ.ن1: اون شب به شدت دچار سرماخوردگی و به قول خودم، پاییز زدگی شده بودم.sad همش توو خودم بودم. شاید از لحن صحبت هام و لبخندهای کم جونم بیننده ها هم از کسالتم بویی بردن که حالا بگذریم.crying ان شاالله هفته های بعد، دوشنبه های بعد بهتر از هربار به روی صحنه بیام.blush

پ.ن2: روز به روز که میگذره بیشتر از قبل به خودم می بالم angelکه این افتخار بهم داده شده که در کنار یک استاد دانشگاه و معاون دلسوز و جلوتر از اون  یک مجری لایق، اجرا کنم.laugh آقای رنجبر میتونن به عنوان یک انسان عالم و موفق در کار و زندگی، الگویی برای من باشن.cool پیشنهاد میکنم هر شب برنامه ما رو دنبال کنین و برای هرچه بهتر و زیباتر شدن برناممون به  ما از طریق پل های ارتباطی موجود در سایت gejalar.ir و همچنین صفحه مجازیمون gejalarsahand نظرات و ایده هاتون رو ارسال کنین.wink

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساندویچ پانل و سازه پیش ساخته Ricky oligen Donyayeh Amoozesh اندیشه نوین مجموعه وبلاگها Pamela مهاجرت مرکز پوست، مو و لیزر آلا سوالات آزمون استخدامی سازمان مالیاتی کشور